Jak sprawdzić poziom języka niemieckiego

Pobierz

Jeżeli jednak nie masz pewności, jaki jest Twój poziom znajomości języka niemieckiego, możesz to łatwo sprawdzić wypełniając test na stronie Goethe Institut: Testen Sie Ihr Deutsch - Sprawdź swoją znajomość niemieckiego.. 18 lip 2022 15:02 .. Witam wszystkich.. Zacznij od rozwiązania poniższego testu, który określi twój poziom według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego: Rozwiąż test, Nie musisz podawać żadnych danych osobowych ani adresu e-mail.Sep 28, 2020Poziomy niemieckiego według konkretnych umiejętności.. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci wspaniałego dnia!. Uważam, że powinniśmy sprawdzić wszystkie nasze umiejętności w zakresie mówienia, pisania, czytania, słuchania i gramatyki.Sprawdzanie pisowni w języku angielskim; Sprawdzanie pisowni w języku niemieckim; Sprawdzanie pisowni w języku hiszpańskim; Sprawdzanie pisowni dla francuskiego; Sprawdzanie pisowni w języku portugalskim; Aplikacje.. Możesz również zmierzyć się z testem dotyczącym materiału z konkretnego tytułu.. Zestawy pytań są skomponowane tak, by możliwie skutecznie sprawdzić wiedzę osób reprezentujących różne stopnie zaawansowania.Napisz również, jaki poziom niemieckiego jest dla Ciebie wyzwaniem.. Wybierz język i rozpocznij test: Angielski.Jeśli zastanawiasz się, jakie FISZKI wybrać, możesz rozwiązać test poziomujący, który precyzyjnie określi Twój poziom zaawansowania..

Określ ich nazwę, poziom i rok uzyskania.

A ja zauważyłam, że jest bardzo mało różnych programów do samokontroli.. kommst, wohnst, bleibst, 3.Podczas tej pierwszej rozmowy zadajemy kilka prostych pytań po niemiecku, aby zorientować się, na jakim poziomie jest kandydat - czy jest to poziom podstawowy czy trochę bardziej rozszerzony.. Wynik można wykorzystać do poznania swoich mocnych stron w języku angielskim i skupienia się na obszarach wymagających poprawy.Sekcję z językami umieść w widocznym miejscu i wyróżnij ją.. Jeśli masz już nasze FISZKI, to po zakończeniu nauki możesz wykonać końcowy test sprawdzający znajomość materiału.Wybierz język testu poziomującego.. Po zdaniu testu uzyskasz jeden z siedmiu poziomów znajomości języka angielskiego, od poziomu początkującego (A0) do najbardziej zaawansowanego (C2).. Jeśli jest to poziom wyższy niż podstawowy, wtedy konsultantki umawiają dla kandydata rozmowę po niemiecku w dogodnym dla niego terminie.Jak sprawdzić swój poziom języka obcego?. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących, które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!.

Uczę się języka niemieckiego na własną rękę.

Dodaj w niej certyfikaty.. Dlatego od dawna szukałam serwisu, który pozwala samodzielnie określić swój poziom języka obcego spróbuj .Poświęć tylko 7 minut na rozwiązanie naszego testu i zweryfikuj swój poziom języka obcego: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.. Sprawdź, jak dobrze znasz niemiecki - z pomocą Tabeli samooceny i testu poziomującego!W sprawdzony i anonimowy sposób możesz sprawdzić swój poziom języka.. Dowiedz się, które są dla Ciebie odpowiednie.. Poza angielskim na naszej stronie dostępne są: test poziomujący z języka niemieckiego, test poziomujący z języka włoskiego, test poziomujący z języka hiszpańskiego oraz test poziomujący z języka francuskiego.. Dorota,SPRAWDŹ SWOJĄ ZNAJOMOŚĆ NIEMIECKIEGO - Goethe-Institut.Najlepszym rozwiązaniem na sprawdzenie swojego poziomu jest udanie się do szkoły językowej lub nauczyciela, który będzie mógł przeanalizować, co już potrafimy, a czego nam jeszcze brakuje, żeby osiągnąć wymarzony poziom.. To pomoże pracodawcy zweryfikować, czy są to świeże certyfikaty, z których umiejętności możesz wykorzystać na co dzień w pracy, czy niekoniecznie..

Dowiesz się, na jakim poziomie CEFR jest Twoja znajomość języka.

Możesz również odwiedzić nas w naszej siedzibie w Warszawie.Sprawdź swój poziom niemieckiego, Chcesz nauczyć się języka niemieckiego, ale nie wiesz gdzie zacząć?. Bez konieczności podawania adresu e-mail oraz danych osobowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt