Dopisz do podanych zdań brakujące pytania lub odpowiedzi

Pobierz

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Do podanych zdań dopisz brakujące zdania składowe tak, by powstały zdania złożone współrzędnie wynikowe Mama była pobłażliwa, więc.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. podkreśl orzeczenia w powstałych zdaniach.. Słońce wyjrzało zza chmur .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Honorata pisze; do podanych zdań dopisz brakujące znaki i określ rodzaj tych zdań; z drzewa spadają liście jaką ocenę dzisiaj dostałaś weż się do nauki poniżej.. B. ZDANIE OKOLICZNIKOWE CZASU.. Wstaw przecinki.. My name's Ross.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Do podanych zdan dopisz pytania i krótkie odpowiedzi.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Honorata pisze; do podanych zdań dopisz brakujące znaki i określ rodzaj tych zdań;, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. podkreśl orzeczenia w powstałych zdaniach.. Question from @Magdax134 - Szkoła podstawowa - PolskiDYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. • Po śmierci Kraka księżniczka objęła panowanie nad Krakowem • Klaze Rytgier wystal do Wandy postów z oświadczynami • Co zaskoczyło niemieckich postów, gdy przybyli do wawelskiego grodu?Do podanych zdań dopisz w zeszycie brakujące pytania lub odpowiedzi.. Odpowiedzi: 5189 Wiarygodność: 86%: Mama była pobłażliwa, ale nie pozwoliła mi korzystać ze słownika.Dopisz wskazane zdania podrzędne (zadaj odpowiednie pytania)..

Dopisz do podanych zdań brakujace pytania lub odpowiedzi.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Od Wandzie co nie chciała niemca dopisz do podanych zdań brakujące pytania lub odpowiedzi ćwiczenie wykonaj w zeszycie Answer Nowakowa12 April 2019 | 0 RepliesOd Wandzie co nie chciała niemca dopisz do podanych zdań brakujące pytania lub odpowiedzi ćwiczenie wykonaj w zeszycie Answer Nowakowa12 April 2019 | 0 RepliesUzupełnij poniższe dialogi.. Cwiczenie wykona w zeszycie.. ZDANIE OKOLICZNIKOWE MIEJSCA.. wszyscy siedzieli już na swoich miejscach.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Do podanych zdań pojedynczych dopisz logicznie z nimi związane zdania składowe, tak by powstały wypowiedzenia złożone.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. How long.. 6.Od Wandzie co nie chciała niemca dopisz do podanych zdań brakujące pytania lub odpowiedzi ćwiczenie wykonaj w zeszycie Answer Nowakowa12 April 2019 | 0 RepliesDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Do podanych zdań dopisz przeczenia i pytania do podkreślonych fragmentów.. Kiedy Jurata ujrzała młodzieńca , od razu się w nim zakochała .. Skończył przygotowania do wycieczki, lecz.Re: Do podanyh zdań dopisz brakujące zdania składowe, gregoro.. Naljepiej czuje się tam .. Twój adres email nie zostanie opublikowany.Do podanych zdań dopisz brakujące zdania składowe tak, by powstały zdania złożone współrzędnie przeciwstawnie..

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.

The accient…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. tam bujnie rozwija się roślinność.. Skończył przygotowania do wycieczki, zatem.. Daj naj prosze szybko :) licze na was.. Szlak prowadzi tędy ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt